استاندار یزد: اراده دولت بر خانه‌دار شدن مردم است

اخرین ویرایش 1401/06/09 10:40

استاندار یزد: اراده دولت بر خانه‌دار شدن مردم است

وی با تاکید بر کاهش هزینه های بالاسری پروژه های نهضت ملی به حداقل ممکن آن، خاطرنشان کرد: انعطاف به نفع مردم و برای کسب رضایت پروردگار متعال، علاوه بر گشایش در زندگی شخصی، در زندگی اداری افراد نیز گشایش ایجاد می کند؛ این یک سنت الهی است.

وی با بیان اینکه هنر ما به گره گشایی از کار مردم است، افزود: اراده دولت بر خانه دار شدن مردم است و باید قوانین موجود به نفع مردم تفسیر و از تحمیل بار مضاعف بر دوش مردم خودداری شود.

استاندار یزد در بخش دیگری از سخنانش به وضعیت صدور پروانه ها توسط شهرداری ها اشاره و بر صدور پروانه های باقی مانده از چند پروژه شهر یزد ظرف ۱۰ روز آینده تاکید کرد.

فاطمی در ادامه از همکاری بسیار خوب دستگاه های خدمات رسان استان در تامین زیرساخت های پروژه های نهضت ملی مسکن استان قدردانی کرد.

استاندار یزد اضافه کرد: مسائل مربوط به مسکن مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و دستگاه های حمایتی به صورت ویژه پیگیری و حمایت های لازم انجام شود.

وی در پایان با اشاره به لزوم بازگشایی مجدد سامانه ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن برای ثبت نام جاماندگان از دوره های قبل، گفت: پیگیری های لازم جهت بازگشایی مجدد سامانه برای همه شهرهای استان انجام شود تا متقاضیان، ثبت نام و متناسب با آمار جدید، برای آن ها تامین زمین صورت گیرد.

برچسب ها: